Hakkımızda

 

     2010`dan bu güne gelen bir süredir Taahhüt Sektöründe kendine bir yer edinen firmamız orta gerilim , trafo ve alçak gerilim taahhüt işlerini anahtar teslimi yürütmek üzere kurulmuştur

     Kuruluşundan itibaren her geçen gün deneyimli kadrosunu ve iş kapasitesini genişleterek endüstri tesislerinin anahtar teslim, tasarım montaj, test ve devreye alınma işlerini sürdürmektedir. Şirketimiz mühendislik imalat, malzeme tedariği ve yapım işlerini deneyimli kadrosu ile tamamını kendi bünyesinde    yürüten bir taahhüt firmasıdır.

     Günümüz koşullarında bir hizmetin ve beraberindeki ürünlerin satın alınması aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus; satış öncesinde doğru proje ve ürünlerle müşteriyi yönlendirerek sorunsuz çalışan bir sistem inşa edebilme yeterliliği ve satış sonrasında da güvenilir bir hizmet anlayışının oturmuş olmasıdır.

     Kalite, pazar payı, maliyet, güvenirlilik, satış öncesi ve sonrası hizmetler gibi rekabetin temel koşullarının bir çatı altında toplanması için verdiğimiz çaba, hak ettiğimiz yere gelmemizi sağlamıştır.

     Teknik birikimlerimiz attığımız sağlam temellerin var oluş noktasıdır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde mühendislik birikiminin önemi kuşkusuz çok büyüktür. Referanslarımız gurur kaynağımızdır.

     2010 yılından bu yana ödün vermeden sürdürdüğümüz politikamızı, ilk günkü heyecan ve ilkelerimizle geliştirerek büyümeye devam ediyoruz.